Informace o klubu

HISTORIE KLUBU TJ TRNAVA (autor, Jarda Mejzlík)

1973
Dne 7. listopadu byla v Trnavě založena Tělovýchovná jednota, která měla při svém vzniku sedmdesát čtyři členů, mezi nimiž byli hlavně mladí lidé, kteří byli sportovně založeni. Samotná činnost se však rozběhla až od roku 1974.

1974
Na počtu členů se od založení nic nezměnilo. Tréninkový proces probíhal na, dnes již neexistujícím, hřišti u bývalého JZD, to však nevyhovovalo (a dnešní ano?!), a proto byla snaha o vybudování nového. Pozemek za kostelem, kde nyní fotbalové hřiště stojí, byl pro tuto stavbu přidělen. Samotné práce na hřišti však mohly být započaty až po odpracovaných 230 brigádnických hodin na sušičce slámy a při sběru slámy. Zakladatelé TJ za svůj milovaný klub prolili i krev! Ano opravdu, deset tehdejších členů ji darovalo pro zdravotnické účely. Trnavští sportovci se však nevěnovali pouze fotbalu. V zimě se zúčastnili hokejového turnaje v Třebíči a v mezisezózoních letních měsících se věnovali volejbalu. Fotbal však byl prvotní aktivitou a mužstvo ve své vůbec první sezóně odehrálo sedm utkání, v nichž čtyřikrát zvítězili a třikrát byli poraženi. V dubnu uspořádali „běh branné zdatnosti“, který obsahoval šplh, hod granátem a střelba. Jen pro zajímavost uvádíme pořadí tohoto běhu: 1. Pícha Ivan, 2. Klusáček Josef a 3. Janoušek Josef.

1975
Již v únoru se rozeběhly práce pro vybudování nového hřiště za kostelem za pomoci velkého autobagru. Poté práce kvůli nepříznivému počasí ustaly a k jejich obnovení došlo až ve druhé polovině dubna. K zaměření fotbalového hřiště došlo 7. května zaměstnancem třebíčské geodesie.Jednota pořádala hned několik tanečních zábav, z nichž získalo peníze právě na stavbu. Od OV ČSTV získala 30 000 Kč. Trnavští sportovci celkem odpracovali 1 862 brigádnických hodin, i to bylo zřejmě příčinou špatných výsledků, které zaznamenali. Po podzimní části sezóny totiž v tabulku okresní soutěže uzavírali. 

1976
Mužstvo mužů, které mělo pouhých dvanáct členů, trénoval Josef Kos a František Kratochvíl, tým žáků však v podstatě skončil než začal. Pro nekázeň bylo totiž toto mužstvo zrušeno, bohužel v kronice se o konkrétních lidech, kteří tuto situaci zapříčinili, nehovoří…Za peníze získané brigádou u lesního závodu v Horních Vilémovicích bylo zakoupeno dřevo, které bylo použito pro stavbu nových kabin. 

1977
Počet členů se rozrostl na 86, z nichž ale všichni nejsou z Trnavy. Hlavní činností i nadále zůstal fotbal a hlavním zájmem bylo vybudování kabin a sociálního zařízení. Celkem sportovci odpracovali 1 100 hodin a nečleni 180. Stavba již byla zastřešena a materiál na instalaci vody a elektrického vedení zakoupeny. Od OV ČSTV získala TJ 50 000 Kčs právě na stavbu.Trenér Kos u oddílu skončil a výkony hráčů upadly. Pro další sezónu však byli přijati dva noví trenéři.

2007/2008
V Trnavě po roce pauzy se opět udělal dorosteneckej tým, který po celou sezónu předváděl perfektní výkony, kterými strašil všechny soupeře. Tým svěřenců Zdeňka Malca, který odehrál celkem slušně celý podzim kde se držel na pěkném osmém místě, tak nakonec celé jaro prováhal a odsunul se na devátou pozici, která není zrovna nejlepší. Tým mužů si celou sezónu téměř pokazil a to když skončil na špatném sedmém místě z devíti týmů.

2008/2009
Dorostenecká sezóna byla poměrně vydařená a po základní části jsme zaslouženě postoupili do bojů o první místo v nadstavbové části. V těchto bojích jsme utkáni celkem zvládli a chybělo nám také trochu štěstí, ale i tak 3. místo z celkově 18-ti týmu je dobré. Naopak muži po 4. místě v základní části hráli pouze o 7.-12. místo kde skončili na 12. místě, takže sezóna moc úspěšná nebyla. 

 

 

2016/2017

Tabulka soutěže:

 

Rk.DružstvoZáp.+0-SkóreBody
1 Želetava "B" 18 14 1 3 87:34 43
2 FŠ Třebíč ▲ 18 14 0 4 94:31 42
3 Blatnice "B" 18 12 3 3 64:42 39
4 Heraltice 18 10 3 5 54:51 33
5 Předín 18 7 3 8 62:45 24
6 Rokytnice "B" 18 6 1 11 36:57 19
7 Trnava 18 5 1 12 36:70 16
8 Štěměchy 18 4 5 9 33:49 14
9 Police 18 3 4 11 27:63 13
10 Kojetice 18 4 1 13 35:86 13

2015/2016

HRÁČI 2015/2016 - MUŽI B

Horní řada zleva: Kamil Mašek, Dominik Jašek, Vojtěch Buďa, Jakub Dokulil, Martin Marek, Pavel Malec, Jan Hlůšek, Tomáš Malý, Zbyněk Caha
Dolní řada zleva: Bohumil Veškrna, Miloslav Hlůšek, Tomáš Klíma, Jiří Eliáš, Vlastimil Žák, hrající trenér Luděk Ondračka, Lukáš Liška

::SEZNAM HRÁČŮ TRNAVY, KTEŘÍ NASTOUPILI MINIMÁLNĚ DO JEDNOHO ZÁPASU::

Jméno hráče Ročník
Buďa Vojtěch 1987
Caha Zbyněk 1981
Doležal Tomáš 1989
Doležal Vojtěch 1994
Eliáš Jiří 1990
Fiala David 1982
Hlůšek Jan 1991
Hnízdil Pavel 1984
Jašek Dominik 1996
Jensen Donald 1977
Klíma Tomáš 1990
Liška Lukáš 1983
Malec Pavel (C) 1995
Malý Tomáš 1976
Marek Martin 1977
Mezlík Miloš 1992
Ondračka Luděk (T) 1964
Pitor Miroslav 1977
Savara Robert 1973
Vlčan Josef 1990
Zahradník Jan 1991

ZÁPASY 2015/2016 - MUŽI B

III. třída skupina A

Kolo Datum Domácí Hosté Výsledek
př. ne 26.7. FKRT B KOUTY B 4 : 5
1. ne 9.8. BUDIŠOV-NÁRAMEČ B FKRT B 4 : 1
2. ne 16.8. FKRT B BŘEZNÍK 3 : 1
3. ne 23.8. KRALICE NAD OSLAVOU FKRT B 4 : 1
4. ne 30.8. FKRT B TŘEBENICE 1 : 3
5. ne 6.9. MYSLIBOŘICE FKRT B 4 : 2
6. ne 13.9. FKRT B PYŠEL 1 : 3
7. so 19.9. RAPOTICE B FKRT B 9 : 4
8. ne 27.9. FKRT B MOHELNO 2 : 1
9. so 3.10. HROTOVICE B FKRT B 1 : 1
10. ne 11.10. ROUCHOVANY FKRT B 1 : 1
11. ne 18.10. FKRT B VALEČ 0 : 2
12. so 24.10. KONĚŠÍN FKRT B 6 : 1
13. ne 1.11. FKRT B RADKOVICE 3 : 5
14. ne 8.11. FKRT B BUDIŠOV-NÁRAMEČ B 4 : 2
př. ne 28.2. FKRT B RADKOVICE 2 : 5
př. ne 6.3. FKRT B ŠTĚMĚCHY 8 : 2
př. ne 13.3. FKRT B PODHORÁCKO 3 : 3
př. ne 20.3. FKRT B ROKYTNICE NAD ROKYTNOU A+B 1 : 15
15. ne 27.3. BŘEZNÍK FKRT B 2 : 1
16. ne 3.4. FKRT B KRALICE NAD OSLAVOU 3 : 1
17. so 9.4. TŘEBENICE FKRT B 2 : 0
18. ne 17.4. FKRT B MYSLIBOŘICE 3 : 4
19. so 23.4. PYŠEL FKRT B 5 : 1
20. ne 1.5. FKRT B RAPOTICE B 3 : 2
21. ne 8.5. MOHELNO FKRT B 5 : 1
22. ne 15.5. FKRT B HROTOVICE B 0 : 4
23. ne 22.5. FKRT B ROUCHOVANY 6 : 2
24. ne 29.5. VALEČ FKRT B 4 : 2
25. ne 5.6. FKRT B KONĚŠÍN 4 : 0
26. ne 12.6. RADKOVICE FKRT B 2 : 0

TABULKA 2015/2016 - MUŽI B

III. třída skupina A - konečná tabulka

Pořadí Tým PZ V R P   GF   GA   Body
1. Mohelno 26 18 5 3   77 : 20   59  
2. Valeč 26 16 4 6   61 : 34   52  
3. Třebenice 26 15 6 5   74 : 40   51  
4. Koněšín 26 14 5 7   69 : 50   47  
5. Březník 26 13 3 10   68 : 45   42  
6. Myslibořice 26 13 3 10   59 : 56   42  
7. Rapotice B 26 11 2 13   78 : 93   35  
8. Rouchovany 26 10 4 12   57 : 65   34  
9. Pyšel 26 8 6 12   51 : 58   30  
10. Hrotovice B 26 8 4 14   36 : 64   28  
11. Radkovice 26 8 3 15   43 : 53   27  
12. Budišov-Nárameč B 26 7 5 14   47 : 68   26  
13. Rudíkov-Trnava B 26 7 2 17   49 : 79   23  
14. Kralice nad Oslavou 26 6 4 16   36 : 80   22  

STATISTIKY 2015/2016 - MUŽI B

Jméno hráče Zápasy Minuty Góly+čisté konto ŽK ČK
Buďa Vojtěch 21 1890 1+0 0 0
Caha Zbyněk 6 453 0 0 0
Doležal Lukáš 11 990 0+1 0 1
Doležal Tomáš 10 818 1 1 0
Doležal Vojtěch 8 688 0 0 0
Eliáš Jiří 23 1704 4 0 0
Fiala David 11 262 0 0 0
Hlůšek Jan 5 282 0 0 0
Hnízdil Pavel 5 384 1 0 0
Janeček Pavel 5 340 0+1 0 0
Jaša Martin 1 45 0 1 0
Jašek Dominik 22 1866 9 2 0
Jensen Donald 14 964 1+0 0 0
Klíma Tomáš 24 2070 3 4 0
Liška Lukáš 8 468 0+0 0 0
Malec Pavel 26 2340 8 3 0
Malý Tomáš 8 367 0 0 0
Marek Martin 13 1010 0 0 0
Mezlík Miloš 25 1937 14 6 0
Ondračka Luděk 25 1864 1+0 2 0
Ošmera Milan 1 90 0 1 0
Pitor Miroslav 24 2147 1 13 0
Savara Robert 14 1121 0+1 1 0
Skryja Martin 3 118 3 0 0
Šula Vladimír 1 45 0 0 0
Trnka Pavel 1 45 0 0 0
Vlčan Josef 8 594 2+0 0 0
Zahradník Jan 11 838 0 0 0

2014/2015

HRÁČI 2014/2015 - MUŽI B

Horní řada zleva: Martin Marek, Kamil Mašek, Miloš Mezlík, David Fiala, Pavel Malec, Jakub Dokulil, Tomáš Malý
Dolní řada zleva: Tomáš Klíma, Zbyněk Caha, hrající trenér Luděk Ondračka, Lukáš Liška, Vojtěch Buďa, Robert Savara

::SEZNAM HRÁČŮ TRNAVY::

Jméno hráče   Ročník
Buďa Vojtěch (C)   1987
Caha Zbyněk   1981
Dokulil Jakub   1988
Doležal Tomáš   1989
Fiala David   1982
Hlůšek Jan   1991
Hnízdil Pavel   1984
Janeček Pavel   1982
Jašek Dominik   1996
Klíma Tomáš   1990
Liška Lukáš   1983
Lysák Jiří   1985
Malec Pavel   1995
Malý Tomáš   1976
Marek Martin   1977
Mezlík Miloš   1992
Ondračka Luděk (T)   1964
Savara Robert   1973

2013/2014

HRÁČI 2013/2014 - MUŽI B

Horní řada zleva: Martin Marek, Kamil Mašek, Miloš Mezlík, David Fiala, Pavel Malec, Jakub Dokulil, Tomáš Malý
Dolní řada zleva: Tomáš Klíma, Zbyněk Caha, hrající trenér Luděk Ondračka, Lukáš Liška, Vojtěch Buďa, Robert Savara

::SEZNAM HRÁČŮ TRNAVY::

Jméno hráče   Ročník
Buďa Vojtěch (C)   1987
Caha Zbyněk   1981
Dokulil Jakub   1988
Doležal Vojtěch   1994
Fiala David   1982
Havlíček Tomáš   1985
Hnízdil Pavel   1984
Klíma Tomáš   1990
Liška Lukáš   1983
Lysák Jiří   1985
Malec Pavel   1995
Malý Tomáš   1976
Marek Martin   1977
Mezlík Miloš   1992
Ondračka Luděk (T)   1964
Roupec Roman   1973
Savara Robert   1973
Sedlář Denis   1993

ZÁPASY 2013/2014 - MUŽI B

IV. třída skupina A

Kolo Zápas Datum+čas Výsledek
př. FKRT B - TJ Sokol Heraltice so 17.8.2013 17:00 6 : 7
1. Sokol Třebenice B - FKRT B ne 25.8.2013 16:30 1 : 4
2. SK Ocmanice - FKRT B ne 1.9.2013 10:15 0 : 1
3. FKRT B - Sokol Hodov ne 8.9.2013 16:00 0 : 0
4. Sokol Březník B - FKRT B so 14.8.2013 16:00 2 : 1
5. FKRT B - TJ Koněšín B ne 22.9.2013 15:30 4 : 2
6. Sokol Hrotovice B - FKRT B so 28.9.2013 15:30 5 : 2
7. FKRT B - FC Smrk so 5.10.2013 15:00 4 : 2
8. FC Kralice nad Oslavou - FKRT B ne 13.10.2013 15:00 5 : 3
9. FKRT B - SFK Dukovany 2001 B ne 20.10.2013 14:30 3 : 1
př. FKRT B - TJ Sokol Heraltice ne 23.3.2014 18:00 5 : 0
12. Sokol Hodov - FKRT B ne 20.4.2014 16:00 1 : 2
13. FKRT B - Sokol Březník B so 26.4.2014 16:00 3 : 0
14. TJ Koněšín B - FKRT B so 3.5.2014 16:30 2 : 2
15. FKRT B - Sokol Hrotovice B ne 11.5.2014 16:30 1 : 6
16. FC Smrk - FKRT B ne 18.5.2014 16:30 1 : 2
17. FKRT B - FC Kralice nad Oslavou so 24.5.2014 16:30 2 : 2
18. SFK Dukovany 2001 B - FKRT B so 31.5.2014 16:30 2 : 1
10. FKRT B - Sokol Třebenice B so 7.6.2014 16:30 2 : 0
11. FKRT B - SK Ocmanice ne 15.6.2014 16:30 3 : 7

TABULKA 2013/2014 - MUŽI B

IV. třída skupina A - konečná tabulka

Pořadí Tým PZ V R P   GF   GA   Body
1. Hrotovice B 18 14 0 4   65 : 19   42  
2. Dukovany B 18 13 1 4   76 : 30   40  
3. Rudíkov-Trnava B 18 9 3 6   40 : 39   30  
4. Kralice 18 7 4 7   40 : 45   25  
5. Březník B 18 8 1 9   29 : 38   25  
6. Hodov 18 7 2 9   37 : 46   23  
7. Ocmanice 18 6 3 9   37 : 40   21  
8. Smrk 18 5 4 9   34 : 47   19  
9. Třebenice B 18 5 2 11   34 : 62   17  
10. Koněšín B 18 4 4 10   34 : 57   16 

STATISTIKY 2013/2014 - MUŽI B

Jméno Počet gólů
Dokulik Jakub 7
Mezlík Miloš 7
Klíma Tomáš 5
Pažourek Josef ml. 4
Eliáš Jiří 3
Sedlář Denis 3
Buďa Vojtěch 2
Caha Zbyněk 2
Fiala David 1
Malec Pavel 1
Marek Martin 1
Mašek Kamil 1
Ondračka Luděk 1
Savara Robert 1

2012/2013

HRÁČI 2012/2013 - MUŽI B

Jméno hráče Post Ročník
Liška Lukáš (C) Brankář 1983
Eliáš Jiří Obránce 1990
Hlůšek Jan Obránce 1991
Hlůšek Miloslav Obránce 1957
Lysák Jiří Obránce 1985
Malec Pavel Obránce 1995
Roupec Roman Obránce 1973
Savara Robert Obránce 1973
Doležal Vojtěch Záložník 1994
Hnízdil Pavel Záložník 1984
Janeček Pavel Záložník 1982
Malý Tomáš Záložník 1976
Mašek Kamil Záložník 1991
Ondračka Luděk Záložník 1964
Caha Zbyněk Útočník 1981
Fiala David Útočník 1982
Flieger Lukáš Útočník 1979
Havlíček Tomáš Útočník 1985
Večeřa Radim Útočník 1991
Ondračka Luděk Trenér 1964

ZÁPASY 2012/2013 - MUŽI B

IV. třída skupina A

Kolo Zápas Datum+čas Výsledek
př. FKRT B - TJ Sokol Heraltice ne 12.8.2012 17:00 2 : 2
př. FKRT B - TJ Sokol Stařeč B ne 19.8.2012 17:00 2 : 5
1. FKRT B - FC Smrk so 25.8.2012 16:30 1 : 2
2. TJ Koněšín B - FKRT B so 1.9.2012 16:00 2 : 2
3. FKRT B - FC Náměšť n. O.-Víc. C ne 9.9.2012 16:00 4 : 1
4. 1.SK Rouchovany B - FKRT B so 15.9.2012 15:30 1 : 4
5. FKRT B - Sokol Hodov so 22.9.2012 15:30 2 : 2
6. Sokol Pyšel - FKRT B ne 30.9.2012 15:30 1 : 0
7. FKRT B - Sokol Třebenice B so 6.10.2012 15:00 6 : 0
8. SFK Dukovany 2001 B - FKRT B so 13.10.2012 15:00 3 : 4
9. FKRT B - Sokol Březník B so 20.10.2012 14:30 3 : 2
př. FC Tavíkovice - FKRT B ne 10.3.2013 14:00 2 : 5
př. FC Svatoslav - FKRT B ne 7.4.2013 19:00 1 : 2
10. FC Smrk - FKRT B ne 9.6.2013 16:30 2 : 3
11. FKRT B - TJ Koněšín B st 1.5.2013 16:30 3 : 0
12. FC Náměšť n. O.-Víc. C - FKRT B ne 21.4.2013 10:15 7 : 1
13. FKRT B - 1.SK Rouchovany B so 27.4.2013 16:00 2 : 2
14. Sokol Hodov - FKRT B ne 5.5.2013 16:30 2 : 3
15. FKRT B - Sokol Pyšel ne 12.5.2013 16:30 2 : 2
16. Sokol Třebenice B - FKRT B ne 19.5.2013 16:30 0 : 4
17. FKRT B - SFK Dukovany 2001 B st 8.5.2013 16:30 5 : 2
18. Sokol Březník B - FKRT B ne 2.6.2013 16:30 1 : 0

TABULKA 2012/2013 - MUŽI B

IV. třída skupina A - konečná tabulka

Pořadí Tým Zápasy + 0 - Skóre Body
1. Náměšť n. O.-Víc. C 18 13 2 3 92:23 41
2. Pyšel 18 12 2 4 48:30 38
3. Rudíkov-Trnava 18 10 4 4 49:32 34
4. Březník B 18 7 4 7 44:38 25
5. Hodov 18 7 4 7 36:37 25
6. Třebenice B 18 8 0 10 35:56 24
7. Dukovany B 18 7 2 9 43:47 23
8. Smrk 18 6 4 8 29:41 22
9. Koněšín B 18 5 5 8 31:47 20
10. Rouchovany B 18 0 3 15 19:75 3

STATISTIKY 2012/2013 - MUŽI B

Jméno Počet gólů
Hnízdil Pavel 10
Savara Robert 7
Doležal Vojtěch 6
Večeřa Radim 5
Flieger Lukáš 4
Eliáš Jiří 3
Pažourek Josef ml. 3
Buďa Vojtěch 2
Klíma Tomáš 2
Ondračka Luděk 2
Caha Zbyněk 1
Janeček Pavel 1
Malec Pavel 1
Roupec Roman 1
Sedlář Denis 1

2011/2012

HRÁČI 2011/2012 - MUŽI B

Horní řada zleva: Josef Mejzlík, Jiří Eliáš, Tomáš Doležal, Tomáš Malý, David Fiala, Jan Hlůšek, Zbyněk Hort 
Dolní řada zleva: Zbyněk Caha, Kamil Mašek, Leoš Kudrna, Tomáš Klíma, Lukáš Liška, Josef Vlčan, Luděk Ondračka, Robert Savara, Roman Roupec

Jméno hráče Post Ročník
Liška Lukáš (C) Brankář 1983
Eliáš Jiří Obránce 1990
Hort Zbyněk Obránce 1991
Kudrna Leoš Obránce 1979
Lysák Jiří Obránce 1985
Malec Pavel Obránce 1995
Roupec Roman Obránce 1973
Savara Robert Obránce 1973
Činčera Pavel Záložník 1990
Doležal Tomáš Záložník 1989
Doležal Vojtěch Záložník 1994
Hnízdil Pavel Záložník 1984
Malý Tomáš Záložník 1976
Mašek Kamil Záložník 1991
Ondračka Luděk Záložník 1964
Pospíšil Bohumír Záložník 1981
Veškrna Martin Záložník 1990
Caha Zbyněk Útočník 1981
Fiala David Útočník 1982
Flieger Lukáš Útočník 1979
Havlíček Tomáš Útočník 1985
Šilhán Tomáš Útočník 1982
Věžník Lukáš Útočník 1980
Malec Zdeněk Trenér 1970
Ondračka Luděk Trenér 1964

ZÁPASY 2011/2012 - MUŽI B

III. třída skupina A

Kolo Zápas Datum+čas Výsledek
př. FKRT B - FKRT ne 31.7.2011 17:00 3 : 4
1. TJ Koněšín - FKRT B so 6.8.2011 16:30 10 : 2
2. FKRT B - SK Huhtamaki Okříšky B ne 14.8.2011 16:30 0 : 5
3. FC Budišov-Nárameč B - FKRT B ne 21.8.2011 16:30 1 : 0
4. FKRT B - TJ D. Jaroměřice n. R. B so 27.8.2011 16:30 0 : 2
5. SK Radkovice - FKRT B ne 4.9.2011 16:00 4 : 2
6. FKRT B - Sokol Třebenice ne 11.9.2011 16:00 2 : 4
7. SK Ocmanice - FKRT B ne 18.9.2011 10:15 2 : 1
8. FKRT B - Sokol Horní Újezd so 24.9.2011 15:30 0 : 2
9. FC Smrk - FKRT B ne 2.10.2011 10:15 2 : 0
10. FKRT B - TJ Myslibořice ne 9.10.2011 15:00 2 : 3
11. Sokol Lipník - FKRT B ne 16.10.2011 14:30 9 : 2
12. 1.SK Rouchovany - FKRT B ne 23.10.2011 14:30 3 : 3
13. FKRT B - FC Rapotice B so 29.10.2011 13:30 2 : 9
př. TJ Sokol Heraltice - FKRT B so 10.3.2012 15:00 5 : 1
př. TJ Sokol Heraltice - FKRT B ne 18.3.2012 14:00 2 : 4
15. SK Huhtamaki Okříšky B - FKRT B ne 25.3.2012 15:00 3 : 0
16. FKRT B - FC Budišov-Nárameč B so 31.3.2012 15:30 0 : 3
17. TJ D. Jaroměřice n. R. B - FKRT B so 7.4.2012 15:30 5 : 1
18. FKRT B - SK Radkovice so 14.4.2012 15:30 1 : 3
19. Sokol Třebenice - FKRT B so 21.4.2012 16:00 6 : 1
20. FKRT B - SK Ocmanice so 28.4.2012 16:00 1 : 1
21. Sokol Horní Újezd - FKRT B ne 6.5.2012 16:30 2 : 0
22. FKRT B - FC Smrk ne 13.5.2012 16:30 1 : 2
23. TJ Myslibořice - FKRT B so 19.5.2012 16:30 4 : 1
24. FKRT B - Sokol Lipník so 26.5.2012 16:30 0 : 3
25. FKRT B - 1.SK Rouchovany so 2.6.2012 16:30 0 : 4
26. FC Rapotice B - FKRT B po 11.6.2012 18:00 2 : 4
14. FKRT B - TJ Koněšín ne 17.6.2012 16:30 3 : 0

STATISTIKY 2011/2012 - MUŽI B

Jméno hráče Post Zápasy Góly+čisté konto ŽK ČK
Liška Lukáš Brankář 23 0+2 0 1
Trnka Lukáš Brankář 1 0+0 0 0
Eliáš Jiří Obránce 19 1 0 0
Hort Zbyněk Obránce 5 1 0 0
Klíma Tomáš Obránce 24 2 3 0
Kudrna Leoš Obránce 1 0 0 0
Lysák Jiří Obránce 15 0 3 0
Malec Pavel Obránce 13 0 0 0
Pažourek Josef ml. Obránce 21 1 6 0
Roupec Roman Obránce 10 0 0 0
Savara Robert Obránce 20 1+0 1 0
Sedlář Denis Obránce 19 1 2 0
Valeš Pavel Obránce 6 0 0 0
Činčera Pavel Záložník 6 0 0 0
Doležal Tomáš Záložník 3 0 1 0
Doležal Vojtěch Záložník 19 2 0 1
Hnízdil Pavel Záložník 6 3 1 0
Malý Tomáš Záložník 20 0 1 1
Mašek Kamil Záložník 11 0 0 0
Mejzlík Jaroslav Záložník 2 0 0 0
Ondračka Luděk Záložník 17 0 5 0
Pospíšil Bohumír Záložník 1 0 0 0
Veškrna Martin Záložník 6 0 0 0
Buďa Vojtěch Útočník 10 3 0 0
Caha Zbyněk Útočník 24 6 0 0
Fiala David Útočník 11 0 0 0
Flieger Lukáš Útočník 5 3 0 0
Havlíček Tomáš Útočník 7 0 0 0
Šilhán Tomáš Útočník 1 0 0 0
Věžník Lukáš Útočník 3 1 0 0
Vlčan Josef Útočník 10 4 0 0

2010/2011

HRÁČI 2010/2011 - MUŽI B

Horní řada zleva: Josef Mejzlík, Jiří Eliáš, Tomáš Doležal, Tomáš Malý, David Fiala, Jan Hlůšek, Zbyněk Hort 
Dolní řada zleva: Zbyněk Caha, Kamil Mašek, Leoš Kudrna, Tomáš Klíma, Lukáš Liška, Josef Vlčan, Luděk Ondračka, Robert Savara, Roman Roupec

Jméno hráče Post Ročník
Liška Lukáš (C) Brankář 1983
Eliáš Jiří Obránce 1990
Hlůšek Jan Obránce 1991
Hort Zbyněk Obránce 1991
Krist Vojtěch Obránce 1987
Kudrna Leoš Obránce 1979
Lysák Jiří Obránce 1985
Roupec Roman Obránce 1973
Sedlář Denis Obránce 1993
Trnka Zbyněk Obránce 1982
Večeřa Radim Obránce 1991
Činčera Pavel Záložník 1990
Doležal Tomáš Záložník 1989
Janeček Pavel Záložník 1982
Klíma Tomáš Záložník 1990
Malý Tomáš Záložník 1976
Mašek Kamil Záložník 1991
Mejzlík Josef Záložník 1973
Ondračka Luděk Záložník 1964
Veškrna Martin Záložník 1990
Caha Zbyněk Útočník 1981
Fiala David Útočník 1982
Flieger Lukáš Útočník 1979
Savara Robert Útočník 1973
Věžník Lukáš Útočník 1980
Vlčan Josef Útočník 1990
Malec Zdeněk Trenér 1970

ZÁPASY 2010/2011 - MUŽI B

III. třída skupina A

Kolo Zápas Datum+čas Výsledek
př. TJ Štěměchy - FKRT B so 31.7.2010 14:15 2 : 1
př. TJ Sokol Heraltice - FKRT B so 31.7.2010 15:45 4 : 1
1. Sokol Hartvíkovice B - FKRT B pá 20.8.2010 17:30 2 : 0
2. FKRT B - FC Smrk so 14.8.2010 16:30 1 : 5
3. TJ Koněšín - FKRT B ne 22.8.2010 16:30 4 : 0
4. FKRT B - Sokol Lipník ne 29.8.2010 16:30 1 : 1
5. TJ D. Jaroměřice n. R. B - FKRT B ne 5.9.2010 16:00 6 : 1
6. FKRT B - FC Budišov-Nárameč B ne 12.9.2010 16:00 4 : 1
7. TJ Sokol Výčapy - FKRT B ne 19.9.2010 15:30 6 : 1
8. 1.SK Rouchovany - FKRT B so 25.9.2010 15:30 2 : 3
9. Sokol Březník - FKRT B ne 3.10.2010 15:00 10 : 0
10. FKRT B - FC Rapotice B so 9.10.2010 15:00 2 : 7
11. SK Radkovice - FKRT B so 16.10.2010 14:30 0 : 1
12. FKRT B - TJ JIPAP Přibyslavice B so 23.10.2010 14:30 2 : 0
13. Sokol Třebenice - FKRT B so 30.10.2010 13:30 7 : 2
14. FKRT B - Sokol Hartvíkovice B st 11.5.2011 17:30 5 : 1
15. FC Smrk - FKRT B so 2.4.2011 15:30 5 : 1
16. FKRT B - TJ Koněšín ne 10.4.2011 15:30 1 : 1
17. Sokol Lipník - FKRT B ne 17.4.2011 16:00 10 : 0
18. FKRT B - TJ D. Jaroměřice n. R. B so 23.4.2011 16:00 1 : 1
19. FC Budišov-Nárameč B - FKRT B so 30.4.2011 16:30 2 : 0
20. FKRT B - TJ Sokol Výčapy so 7.5.2011 16:30 2 : 6
21. FKRT B - 1.SK Rouchovany so 14.5.2011 16:30 4 : 3
22. FKRT B - Sokol Březník ne 22.5.2011 16:30 1 : 3
23. FC Rapotice B - FKRT B út 14.6.2011 18:00 5 : 2
24. FKRT B - SK Radkovice so 4.6.2011 16:30 3 : 0
25. TJ JIPAP Přibyslavice B - FKRT B so 11.6.2011 16:30 2 : 2
26. FKRT B - Sokol Třebenice so 18.6.2011 16:30 3 : 3

TATISTIKY 2010/2011 - MUŽI B

Jméno hráče Post Zápasy Góly+čisté konto ŽK ČK
Liška Lukáš Brankář 24 0+3 0 0
Trnka Lukáš Brankář 1 0+0 0 0
Eliáš Jiří Obránce 18 1 0 0
Hlůšek Jan Obránce 10 0 0 0
Hort Zbyněk Obránce 9 0 1 0
Krist Vojtěch Obránce 10 2 0 0
Kudrna Leoš Obránce 4 0 0 0
Lysák Jiří Obránce 1 0 0 0
Roupec Roman Obránce 24 1 2 0
Salák Milan Obránce 4 0 0 0
Sedlář Denis Obránce 6 0 0 0
Trnka Zbyněk Obránce 7 0 1 0
Večeřa Radim Obránce 3 0 1 0
Činčera Pavel Záložník 9 1 1 0
Doležal Tomáš Záložník 15 1 3 0
Janeček Pavel Záložník 3 1 0 0
Klíma Tomáš Záložník 24 2 2 0
Malý Tomáš Záložník 23 0 2 0
Mašek Kamil Záložník 6 0 0 0
Mejzlík Josef Záložník 12 1 2 0
Mikyska Lukáš Záložník 2 1 0 0
Nožička Lukáš Záložník 4 5 0 0
Ondračka Luděk Záložník 24 1 6 0
Veškrna Martin Záložník 11 0 0 0
Buďa Vojtěch Útočník 13 6 1 0
Caha Zbyněk Útočník 22 8 0 0
Fiala David Útočník 5 0 0 0
Flieger Lukáš Útočník 5 1 0 0
Savara Robert Útočník 23 2 0 0
Věžník Lukáš Útočník 5 3 0 0
Vlčan Josef Útočník 18 6 0 0

2009/2010

HRÁČI 2009/2010 - MUŽI B

Řada zleva: Petr Hodek, Lukáš Liška, Martin Veškrna, Josef Vlčan, Vojtěch Rojík, Zbyněk Caha, Luděk Ondračka, Tomáš Klíma, Vojtěch Buďa, Lukáš Mikyska

Jméno hráče Post Ročník
Liška Lukáš Brankář 1983
Bartes Zdeněk Obránce 1972
Eliáš Jiří Obránce 1990
Kudrna Leoš Obránce 1979
Lysák Jiří Obránce 1985
Malý Tomáš Obránce 1976
Savara Robert (C) Obránce 1973
Trnka Zbyněk Obránce 1982
Caha Zbyněk Záložník 1981
Doležal Tomáš Záložník 1989
Janeček Pavel Záložník 1982
Klíma Tomáš Záložník 1990
Mejzlík Josef Záložník 1973
Ondračka Luděk Záložník 1964
Pospíšil Bohumír Záložník 1981
Roupec Roman Záložník 1973
Veškrna Martin Záložník 1990
Bazala Jan Útočník 1993
Fiala David Útočník 1982
Fiala Jan Útočník 1987
Hodek Petr Útočník 1968
Kotačka Jiří Útočník 1973
Sedláček Martin Útočník 1981
Válek Petr Útočník 19xx
Vlčan Josef Útočník 1990
Malec Zdeněk Trenér 1970

ZÁPASY 2009/2010 - MUŽI B

IV. třída skupina A

Kolo Zápas Datum+čas Výsledek
1. FKRT B - FC Smrk ne 9.8.2009 10:15 1 : 2
2. TJ Sokol Pyšel - FKRT B so 15.8.2009 16:30 1 : 2
3. FKRT B - Sokol Lipník B so 22.8.2009 16:30 3 : 2
4. SK Radkovice - FKRT B so 29.8.2009 16:30 4 : 2
5. FKRT B - 1.SK Rouchovany B so 5.9.2009 16:00 1 : 1
6. FKRT B - Sokol Hodov so 12.9.2009 16:00 1 : 0
7. Sokol Třebenice B - FKRT B so 19.9.2009 15:30 2 : 2
8. FKRT B - TJ Koněšín B so 26.9.2009 15:30 5 : 0
9. TJ Sokol Ocmanice - FKRT B ne 4.10.2009 10:15 3 : 3
10. FC Smrk - FKRT B ne 11.10.2009 15:00 1 : 1
11. FKRT B - TJ Sokol Pyšel st 28.10.2009 13:30 6 : 0
12. Sokol Lipník B - FKRT B ne 25.10.2009 14:30 4 : 2
13. FKRT B - SK Radkovice so 31.10.2009 10:00 1 : 2
14. 1.SK Rouchovany B - FKRT B so 27.3.2010 15:00 0 : 2
15. Sokol Hodov - FKRT B ne 4.4.2010 15:30 0 : 1
16. FKRT B - Sokol Třebenice B ne 11.4.2010 15:30 1 : 0
17. TJ Koněšín B - FKRT B so 17.4.2010 16:00 0 : 6
18. FKRT B - TJ Sokol Ocmanice so 24.4.2010 16:00 4 : 3
N-1. FKRT B - Družstevník Radotice ne 2.5.2010 16:30 1 : 0
N-2. TJ Sokol Heraltice - FKRT B ne 9.5.2010 16:30 3 : 1
N-3. FKRT B - SK Slavice pá 28.5.2010 17:30 2 : 2
N-4. Sokol Domamil - FKRT B ne 23.5.2010 16:30 1 : 2
N-5. Družstevník Radotice - FKRT B so 29.5.2010 16:30 0 : 2
N-6. FKRT B - TJ Sokol Heraltice so 5.6.2010 16:30 3 : 3
N-7. SK Slavice - FKRT B ne 13.6.2010 16:30 4 : 2
N-8. FKRT B - Sokol Domamil so 19.6.2010 16:30 7 : 0

TABULKA 2009/2010 - MUŽI B

IV. třída o 1.-8. místo - nadstavbová část (konečná tabulka)

Pořadí Tým Zápasy + 0 - Skóre Body
1. Lipník B 14 9 2 3 35:21 29
2. Smrk 14 8 3 3 33:21 27
3. Heraltice 14 8 1 5 33:27 25
4. Radkovice 14 6 4 4 29:24 22
5. Rudíkov-Trnava B 14 5 3 6 30:28 18
6. Slavice 14 4 3 7 20:32 15
7. Radotice 14 3 3 8 19:29 12
8. Domamil 14 2 3 9 16:33 9



IV. třída skupina A - po základní části

Pořadí Tým Zápasy + 0 - Skóre Body
1. Smrk 18 13 4 1 62:21 43
2. Lipník B 18 12 2 4 57:26 38
3. Rudíkov-Trnava B 18 10 4 4 44:25 34
4. Radkovice 18 10 3 5 54:27 33
5. Rouchovany B 18 8 4 6 45:40 28
6. Ocmanice 18 6 7 5 48:37 25
7. Pyšel 18 6 2 10 34:48 20
8. Třebenice B 18 4 4 10 33:51 16
9. Hodov 18 3 4 11 11:40 13
10. Koněšín B 18 0 2 16 11:84 2

STATISTIKY 2009/2010 - MUŽI B

Jméno hráče Post Zápasy Góly+čisté konto ŽK ČK
Liška Lukáš Brankář 25 0+10 0 0
Bartes Zdeněk Obránce 1 0 1 0
Eliáš Jiří Obránce 18 0 0 0
Komínek Alois Obránce 1 0 0 0
Kudrna Leoš Obránce 20 0 1 1
Lysák Jiří Obránce 2 0 0 0
Malý Tomáš Obránce 23 4 1 0
Rojík Vojtěch Obránce 15 0 0 0
Savara Robert Obránce 9 2 1 0
Trnka Zbyněk Obránce 13 4 2 0
Caha Zbyněk Záložník 23 13 0 0
Doležal Tomáš Záložník 10 6 1 0
Janeček Pavel Záložník 4 2 0 0
Klíma Tomáš Záložník 25 3 2 0
Mejzlík Jaroslav Záložník 4 2 0 0
Mejzlík Josef Záložník 20 4 4 0
Mikyska Lukáš Záložník 15 5 0 0
Nožička Lukáš Záložník 1 1 1 0
Ondračka Luděk Záložník 20 1 4 0
Pospíšil Bohumír Záložník 1 0 0 0
Roupec Roman Záložník 12 0 1 0
Veškrna Martin Záložník 17 0 0 0
Bazala Jan Útočník 1 0 0 0
Buďa Vojtěch Útočník 8 1 1 0
Dvořák Tomáš Útočník 1 0 0 0
Fiala David Útočník 8 1 0 0
Fiala Jan Útočník 0 0 0 0
Hodek Petr Útočník 12 2 0 0
Kotačka Jiří Útočník 3 1 1 0
Mejzlík Michal Útočník 1 0 1 0
Pažourek Josef st. Útočník 1 1 0 0
Sedláček Martin Útočník 8 0 0 0
Válek Petr Útočník 1 1 0 0
Vlčan Josef Útočník 18 10 0 0

2008/2009

HRÁČI 2008/2009 - MUŽI

Horní řada zleva: František Dlabáč, Petr Roupec, Robert Savara, David Fiala, Roman Roupec, Petr Válek, Zdeněk Malec, Libor Veselý
Dolní řada zleva: Zdeněk Bartes, Luděk Ondračka, Petr Hodek, Špifi, Aleš Doležal, Jiří Zoufal

Jméno hráče Post Ročník
Liška Lukáš Brankář 1983
Veselý Libor Brankář 1968
Malý Tomáš Obránce 1976
Černý Kamil Obránce 1989
Savara Robert Obránce 1973
Lysák Jiří Obránce 1985
Caha Zbyněk Obránce 1981
Roupec Petr Obránce 1975
Špaček Jan Obránce 1974
Vošmera Karel Obránce 1979
Ondračka Luděk Záložník 1964
Buďa Vojtěch Záložník 1987
Klíma Tomáš Záložník 1990
Veškrna Martin Záložník 1990
Bartes Zdeněk Záložník 1972
Roupec Roman Záložník 1973
Malec Zdeněk Útočník 1970
Válek Petr Útočník 19xx
Fiala David Útočník 1982
Janeček Pavel Útočník 1982
Činčera Libor Útočník 1987
Doležal Tomáš Útočník 1989
Hodek Petr Útočník 1968
Havlíček Tomáš Útočník 1985
Doležal Aleš Útočník 1985

ZÁPASY 2008/2009 - MUŽI

IV. třída

Kolo Zápas Datum+čas Výsledek
1. TJ Trnava - Sokol Pyšel ne 10.8.2008 16:30 2 : 1
2. TJ Ocmanice - TJ Trnava ne 17.8.2008 10:15 3 : 3
3. TJ Trnava - SK Radkovice ne 24.8.2008 16:30 4 : 0
4. SK Lesonice B - TJ Trnava ne 31.8.2008 10:15 3 : 2
5. TJ Trnava - TJ Koněšín B ne 7.9.2008 16:00 3 : 1
6. TJ Trnava - Sokol Lipník B ne 14.9.2008 16:00 3 : 0
7. SK Slavice - TJ Trnava so 20.9.2008 15:30 1 : 2
8. Sokol Pyšel - TJ Trnava ne 28.9.2008 15:30 3 : 1
9. TJ Trnava - TJ Ocmanice ne 5.10.2008 15:00 1 : 2
10. SK Radkovice - TJ Trnava so 11.10.2008 15:00 7 : 0
11. TJ Trnava - SK Lesonice B ne 19.10.2008 14:30 1 : 0
př. TJ Trnava - FC Smrk so 7.3.2009 12:30 5 : 5
př. TJ Trnava - Sokol Horní Újezd ne 15.3.2009 18:00 6 : 6
př. FC Smrk - TJ Trnava ne 22.3.2009 14:00 5 : 0
př. Sokol Heraltice - TJ Trnava so 11.4.2009 16:00 2 : 1
12. TJ Koněšín B - TJ Trnava so 18.4.2009 16:00 1 : 4
13. Sokol Lipník B - TJ Trnava so 25.4.2009 16:00 5 : 2
14. TJ Trnava - SK Slavice ne 3.5.2009 16:30 1 : 3
N-1. TJ Trnava - Sokol Kouty B so 9.5.2009 13:00 5 : 0
N-2. Družstevník Jakubov B - TJ Trnava ne 17.5.2009 10:15 3 : 1
N-3. TJ Trnava - TJ Sokol Předín so 23.5.2009 16:30 1 : 2
N-4. Sokol Kouty B - TJ Trnava ne 31.5.2009 10:15 2 : 2
N-5. TJ Trnava - Družstevník Jakubov B ne 7.6.2009 16:30 3 : 3
N-6. TJ Sokol Předín - TJ Trnava

TABULKA 2008/2009 - MUŽI

IV. třída o 7.-12. místo - nadstavbová část (konečná tabulka)

Pořadí Tým Zápasy + 0 - Skóre Body
1. Jakubov B 10 6 3 1 27:13 21
2. Předín 10 5 3 2 34:23 18
3. Radkovice 10 5 0 5 25:35 15
4. Kouty B 10 2 4 4 15:22 10
5. Ocmanice 10 2 3 5 22:22 9
6. Trnava 10 2 3 5 20:28 9



IV. třída skupina A - po základní části

Pořadí Tým Zápasy + 0 - Skóre Body
1. Lipník B 14 11 1 2 56:15 34
2. Lesonice B 14 8 2 4 30:22 26
3. Slavice 14 6 4 4 30:19 22
4. Trnava 14 7 1 6 29:30 22
5. Ocmanice 14 6 2 6 38:39 20
6. Radkovice 14 6 2 6 34:32 20
7. Pyšel 14 3 5 6 24:25 14
8. Koněšín B 14 0 1 13 5:64 1

STATISTIKY 2008/2009 - MUŽI

Jméno hráče Post Zápasy Góly/čisté konto
Liška Lukáš Brankář 8 3
Veselý Libor Brankář 8 1
Rys Tomáš Brankář 2 0
Savara Robert Obránce 18 3
Caha Zbyněk Obránce 8 3
Černý Kamil Obránce 9 1
Roupec Petr Obránce 17 0
Malý Tomáš Obránce 16 0
Špaček Jan Obránce 14 0
Lysák Jiří Obránce 4 0
Hort Zbyněk Obránce 2 0
Vošmera Karel Obránce 1 0
Roupec Roman Záložník 18 4
Buďa Vojtěch Záložník 9 4
Ondračka Luděk Záložník 18 2
Klíma Tomáš Záložník 11 1
Mejzlík Jaroslav Záložník 3 1
Bartes Zdeněk Záložník 16 0
Veškrna Martin Záložník 6 0
Malec Zdeněk Útočník 9 8
Janeček Pavel Útočník 9 6
Činčera Libor Útočník 14 2
Vlčan Josef Útočník 5 2
Válek Petr Útočník 3 2
Doležal Tomáš Útočník 1 1
Fiala David Útočník 12 0
Havlíček Tomáš Útočník 9 0
Doležal Aleš Útočník 0 0
Hodek Petr Útočník 0 0

2007/2008

ZÁPASY 2007/2008 - MUŽI

Podzim 2007

Kolo Zápas Výsledek
1. Pyšel - Trnava 2 : 2
2. Trnava - Lipník B 0 : 2
3. Tasov - Trnava 3 : 2
4. Trnava - Rudíkov B 4 : 1
5. Radkovice - Trnava 0 : 0
6. Trnava - Ocmanice 4 : 0
7. volno -------
8. AERO Náměšť - Trnava 1 : 0
9. Trnava - Rouchovany 0 : 3



Jaro 2008

Kolo Zápas Výsledek
10. Trnava - Pyšel 5 : 2
11. Lipník B - Trnava 5 : 1
12. Trnava - Tasov 1 : 5
13. Rudíkov B - Trnava 1 : 3
14. Trnava - Radkovice 1 : 2
15. Ocmanice - Trnava 0 : 0
16. volno -------
17. Trnava - AERO Náměšť 2 : 2
18. Rouchovany - Trnava 4 : 0

TABULKA 2007/2008 - MUŽI

Konečná tabulka sezóny 2007/2008

Pořadí Tým Zápasy + 0 - Skóre Body
1. Rouchovany 16 12 2 2 53:20 38
2. AERO Náměšť 16 9 6 1 37:15 33
3. Lipník B 16 10 1 5 41:22 31
4. Radkovice 16 8 3 5 30:22 27
5. Ocmanice 16 5 4 7 26:26 19
6. Tasov 16 6 1 9 38:45 19
7. Trnava 16 4 4 8 25:33 16
8. Pyšel 16 2 4 10 25:53 10
9. Rudíkov B 16 3 1 12 25:64 10

2006/2007

ZÁPASY 2006/2007 - MUŽI

Podzim 2006

Kolo Zápas Výsledek
1. volno -------
2. Trnava - Mohelno B 1 : 1
3. Vícenice B - Trnava 1 : 6
4. Trnava - AERO Náměšť 0 : 1
5. Ocmanice - Trnava 2 : 3
6. Rapotice B - Trnava 5 : 0
7. Trnava - Tasov 3 : 0
8. Lesonice B - Trnava 2 : 4
9. Trnava - Radkovice 6 : 0
10. Rudíkov B - Trnava 2 : 2
11. Trnava - Lipník B 0 : 1



Jaro 2007

Kolo Zápas Výsledek
12. volno -------
13. Mohelno B - Trnava 2 : 0
14. Trnava - Vícenice B 1 : 1
15. AERO Náměšť - Trnava 2 : 3
16. Trnava - Ocmanice 2 : 2
17. Trnava - Rapotice B 0 : 1
18. Tasov - Trnava 2 : 1
19. Trnava - Lesonice B 2 : 2
20. Radkovice - Trnava 1 : 3
21. Trnava - Rudíkov B 0 : 1
22. Lipník B - Trnava 3 : 2

TABULKA 2006/2007 - MUŽI

Konečná tabulka sezóny 2006/2007

Pořadí Tým Zápasy + 0 - Skóre Body
1. Rapotice B 20 13 1 6 51:27 40
2. Mohelno B 20 11 4 5 36:17 37
3. Lipník B 20 11 4 5 42:26 37
4. Tasov 20 11 3 6 35:31 36
5. Lesonice B 20 10 3 7 25:23 33
6. Ocmanice 20 9 3 8 47:40 30
7. Vícenice B 20 8 4 8 51:44 28
8. Trnava 20 7 5 8 39:32 26
9. AERO Náměšť 20 7 4 9 28:26 25
10. Rudíkov B 20 4 4 12 18:46 16
11. Radkovice 20 1 1 18 7:77 4

2005/2006

ZÁPASY 2005/2006 - MUŽI

Podzim 2005

Kolo Zápas Výsledek
1. Trnava - Radkovice 4 : 2
2. Lipník B - Trnava 0 : 1
3. Trnava - Valeč 0 : 0
4. Březník - Trnava 5 : 0
5. Trnava - Kralice 1 : 1
6. Vinohrady Sádek - Trnava 9 : 2
7. Trnava - Dukovany 0 : 3
8. Vícenice - Trnava 4 : 0
9. Trnava - Hodov 1 : 1
10. Nárameč - Trnava 3 : 1
11. Trnava - Rouchovany 2 : 2
12. Trnava - Stařeč 0 : 2
13. Koněšín - Trnava 2 : 1



Jaro 2006

Kolo Zápas Výsledek
14. Radkovice - Trnava 3 : 5
15. Trnava - Slavice 3 : 0
16. Valeč - Trnava 6 : 0
17. Trnava - Březník 1 : 1
18. Kralice - Trnava 2 : 1
19. Trnava - Vinohrady Sádek 1 : 4
20. Dukovany - Trnava 7 : 1
21. Trnava - Vícenice 3 : 4
22. Hodov - Trnava 4 : 3
23. Trnava - Nárameč 1 : 3
24. Rouchovany - Trnava 2 : 0
25. Stařeč - Trnava 5 : 1
26. Trnava - Koněšín 2 : 2

TABULKA 2005/2006 - MUŽI

Konečná tabulka sezóny 2005/2006

Pořadí Tým Zápasy + 0 - Skóre Body
1. Vícenice 26 21 2 3 116:29 65
2. Březník 26 21 1 4 84:43 64
3. Vinohrady Sádek 26 19 1 6 118:59 58
4. Stařeč 26 8 3 5 30:22 52
5. Dukovany 26 16 2 8 81:43 50
6. Valeč 26 14 5 7 59:25 47
7. Kralice 26 10 2 14 47:68 32
8. Rouchovany 26 8 6 12 40:63 30
9. Slavice 26 7 5 14 46:64 26
10. Hodov 26 7 5 14 39:71 26
11. Koněšín 26 7 4 15 36:63 25
12. Nárameč 26 6 5 15 44:75 23
13. Trnava 26 4 6 16 35:77 18
14. Radkovice 26 1 2 23 32:131 5

2004/2005

ZÁPASY 2004/2005 - MUŽI

Podzim 2004

Kolo Zápas Výsledek
1. Trnava - Tasov

1 : 2

2. Slavice - Trnava

3 : 1

3. Trnava - Nárameč

1 : 5

4. Rudíkov B - Trnava

0 : 2

5. Trnava - Mohelno B

4 : 1

6. Lipník B - Trnava

0 : 2

7. Trnava - Smrk

1 : 0

8. Trnava - AERO Náměšť

1 : 1

9. Pyšel - Trnava

0 : 3



Jaro 2005

Kolo Zápas Výsledek
11. Tasov - Trnava 1 : 2
11. Trnava - Slavice 0 : 2
12. Nárameč - Trnava 2 : 0
13. Trnava - Rudíkov B 1 : 0
14. Mohelno B - Trnava 1 : 4
15. Trnava - Lipník B 1 : 1
16. Smrk - Trnava 1 : 3
17. AERO Náměšť - Trnava 1 : 1
18. Trnava - Pyšel 4 : 3

TABULKA 2004/2005 - MUŽI

Konečná tabulka sezóny 2004/2005

Pořadí Tým Zápasy + 0 - Skóre Body
1. Slavice 18 13 2 3 48:23 41
2. Nárameč 18 11 2 5 45:34 35
3. Trnava 18 10 3 5 32:24 33
4. Pyšel 18 9 3 6 26:29 30
5. Smrk 18 8 2 8 37:34 26
6. Lipník B 18 6 3 9 31:38 21
7. Rudíkov B 18 6 3 9 27:34 21
8. Mohelno B 18 6 1 11 25:40 19
9. Tasov 18 5 2 11 37:47 17
10. AERO Náměšť 18 3 5 10 28:43 14