8 Trnava 19 4 5 10 35:66 17

TJ Trnava : Slavice 5:1

TJ Trnava : Slavice 5:1 (1:0)

Zápas který ukázal co by mohla Trnava hrát kdyby....

Jenže kdyby neplatí a tak stále hledáme hráče. Přihlášení mužstva do dalšího ročníku začíná být noční můrou pro celé vedení.

A zápas. Přišel po roce Pavel Hnízdil a zřetelně se trápící Slavice měli problém. Pavel dal tři góly sám a tak bylo utkání jeho exhibicí, s kterou jsme se rádi svezli.

K Pavlovi se přidal ještě Vojta Buďa a tak jsme po dlouhé době výrazně vyhráli.

Svatoslav : TJ Trnava 3:2

Tak trochu zápas pravdy. Svatoslav v tom nebyla vůbec důležitá. Ve velkém vedru šlo jen o to, kdo z trnavských hráčů vydrží. Bohužel to byl jen David v bráně a to bylo málo.

Rouchovany :TJ Trnava 6:2 (3:2)

Rouchovany : TJ Trnava 6:2 (3:2)

1111

Výsledek je pro nás příznivý. Domácí neproměnili několik šancí, nastřelili tyčky.

Zápas jsme začali lépe mi. Dokonce jsme šli i do vedení. Domácí dokázali rychle snížit a postupně přidat další góly. Byli pohyblivější, nahrávali si hned z prvního doteku, což nás dost trápilo. Přece jen je to hra co ve čtverce není moc k vidění. I mi jsme ale dokázali přidat a tak gól Zbyňka Cahy znamenal snížení gólového rozdílu na 3:2. V poločase jsme se pokoušeli něco vymyslet. Co však se současným stavem nadělat. Druhá půle tak ukázala jak to vypadá když se vůbec netrémuje. Fyzička není a tým nefunguje. Tak jak jsem psal na začátku. Výsledek je pro nás příznivý.

TJ Trnava : Hodov 3:2

Výborný výkon gólmana a solidní všech hráčů přinesl výhru.

Tak jednoduchý vzorec stačil na vítězství. První poločas nám moc nevyšel. Špatně jsme kombinovali a finální přihrávky nepřicházely. Soupeř jen nakopával míče. Stoper Hodova dokázal míč kopnout hodně daleko, naše obrana se s tím dokázala vyrovnat. Poločas tak skončil 0:0.

Druhý poločas už byl zajímavější. Zpřesnili jsme hru a góly začaly padat. Pavel Malec během dvaceti minut stihl  vstřelit tři góly a vše spělo k pěkné neděli. Jenže stačila chvilková nepozornost Jirky Janečka a následkem byla hloupá penalta. 3:1. Hodov dostal injekci a k tomu ještě druhý gól z rohového kopu. Vypadalo to, že nás remíza zase nemine. Dvě minuty nám začali hatit slušný výkon. Naštěstí David Kostelecký chytil co k němu přiletělo a tak jsme své první jarní vítězství uhájili.

Zápas pravdy.

To byla hlavní náplň tohoto utkání. Zápas jsme začali v jedenácti hráčích, což na podzim tak nebylo. To nás bylo sedm. Hřiště už je v slušném stavu, takže nic nebránilo obou týmům předvést nejlepší výkon. Ocmanice jsou oproti nám v tabulce vysoko, mi se rozhodně na poslední místo necítíme. Od začátku jsme měli mírnou převahu. Ocmanice vždy hráli na brejky. Dnes jsme je dokázali eliminovat.

Problémy začaly po patnácti minutách. Honza Zahradník v šanci ještě nahrával Jirkovi Eliášovi a jeho stehno nevydrželo. Svalové zranění je vždy nepříjemné, obzvlášť když nemáte náhradníky. Opět hrajeme v oslabení... Honza se rozhodl zůstat na hřišti. Věděl, že je do počtu, nechtěl to vzdát. Vzdát jsme to nechtěli ani mi.  Ocmanice začaly tlačit. Hořel David Fiala. Jeho soupeř si s nim dělal co chtěl, což byl druhý zásadní problém. Tak jak jsme na začátku měli mírnou převahu mi, tak tomu teď bylo naopak. Vyrovnávat výpadek dvou hráčů není pro žádný tým jednoduché. Obzvlášť když jsme z rohového kopu dostali gól. Do kabin jsme tak šli za stavu 0:1.

V kabinách jsme hledali řešení. Honza chtěl zůstat, takže se přesunul do středu hřiště aby alespoň trochu zavazel. Pavel Malec šel do útoku a hlavní myšlenkou byla trpělivost. Vydržet co nejdéle a pokusit se soupeře potrápit.

Tak jsme to tedy zkusili. Snažili jsme se slušně bránit a sem tam zaútočit. Taktika vyšla. Jirka Eliáš se dostal k odraženému balonu a vyrovnal. Všichni dostali ještě větší chuť do hry. Bohužel až moc velkou. Obrana opět naivně zachybovala a dostali jsme gól z brejku. 1:2 nás nesrazilo. Začali jsme být lepší. Hra se začala přesouvat na půli Ocmanic. Začali se objevovat náznaky šancí. Jenže čas utíkal a stále nic. Tentokrát jsme to ale zvládli. Pavel Malec si stáhl přihrávku v šestnáctce a v 89. minutě srovnal stav na konečnou remízu.

Pěkný zápas. Dokázali jsme se poprat s nepřízní osudu a uhrát remízu.

Třebenice B : TJ Trnava 3:3 (1:2)

Branky: Eliáš 2

Jaro začalo velmi nepříjemným počasím. Vítr, zima, to není v Třebenicích zrovna dobrá kombinace.

Zápas začal na zrekonstruovaném trávníku i za těchto podmínek. Pokud se držel míč při zemi, bylo to dobré.

Překvapivě se to více dařilo nám. Poměrně slušně jsme kombinovali. Naráželi jsme samozřejmě na nerozehranost, soupeř na tom nebyl o nic líp. V poli jsme byli o něco lepší. Nedostávali jsme se do blízkosti branky domácích. První to rozlouskl Tomáš Klíma. Proběhl s míčem podél šestnáctky a jeho centr z lajny srazil domácí obránce do branky. Čistý vlastňák z donucení. Najednou jsme vedli 0:1. Domácí měli hodně špatný poločas. Navíc pár minut po té se Jirka Eliáš zamotal před domácím brankářem. Nepřehlednou situaci vyřešil patičkou a tím i našim druhým gólem. Super. Vítr v zádech nám pomáhal a tak to vypadalo velmi dobře. Bohužel jen do chvíle kdy Zbyněk Caha nezvládl bránění při standardní situaci. 1:2 těsně před koncem prvního poločasu. Tak zadarmo darovaný gól....

Druhý poločas jsme začali stejně jak první. Nahrávali jsme si, domácí se spíše dívali. Do obrovské šance se dostal Pavel Malec, domácího brankáře bohužel neprostřelil. Jenže u té šance byl i Jirka Eliáš a ten zvládl dorážku. 1:3 Domácí se probudili. Začal nám dělat problém protivítr a hlavně naše netrénování. Jednotliví hráči začali fyzicky odpadat. Zranil se Pavel Janeček a David Fiala se trápil. Tentokrát hřiště začali ovládat domácí hráči. Postupně nás zatlačili na naši polovinu a začali využívat podporu větru. S jeho obrovským přispěním a neodpískaným faulem na našeho brankáře padl gól z rohového kopu. To nebylo dobré.

Chtěli jsme vyhrát, bohužel nemá náš výkon parametry na udržení náskoku. Soupeř tak dokázal opět celkem jednoduše vstřelit vyrovnávací gól.

Za bod jsme rádi. Využili jsme co jsme mohli. Zápas jsme ztratili naší vinou. Hrát jenom zápasy nestačí.