2018 - začátek roku byl optimistický

Utkání hvězd

2017 Smutný obrázek ze zápasu v Ocmanicích

Davka přesto tento rok viděl optimisticky....

2016 - První zahraniční posila v historii klubu. Donald Jensen, Dánsko

HISTORIE

HISTORIE KLUBU TJ TRNAVA (autor, Jarda Mejzlík)

1973
Dne 7. listopadu byla v Trnavě založena Tělovýchovná jednota, která měla při svém vzniku sedmdesát čtyři členů, mezi nimiž byli hlavně mladí lidé, kteří byli sportovně založeni. Samotná činnost se však rozběhla až od roku 1974.

1974
Na počtu členů se od založení nic nezměnilo. Tréninkový proces probíhal na, dnes již neexistujícím, hřišti u bývalého JZD, to však nevyhovovalo (a dnešní ano?!), a proto byla snaha o vybudování nového. Pozemek za kostelem, kde nyní fotbalové hřiště stojí, byl pro tuto stavbu přidělen. Samotné práce na hřišti však mohly být započaty až po odpracovaných 230 brigádnických hodin na sušičce slámy a při sběru slámy. Zakladatelé TJ za svůj milovaný klub prolili i krev! Ano opravdu, deset tehdejších členů ji darovalo pro zdravotnické účely. Trnavští sportovci se však nevěnovali pouze fotbalu. V zimě se zúčastnili hokejového turnaje v Třebíči a v mezisezózoních letních měsících se věnovali volejbalu. Fotbal však byl prvotní aktivitou a mužstvo ve své vůbec první sezóně odehrálo sedm utkání, v nichž čtyřikrát zvítězili a třikrát byli poraženi. V dubnu uspořádali "běh branné zdatnosti", který obsahoval šplh, hod granátem a střelba. Jen pro zajímavost uvádíme pořadí tohoto běhu: 1. Pícha Ivan, 2. Klusáček Josef a 3. Janoušek Josef.

1975
Již v únoru se rozeběhly práce pro vybudování nového hřiště za kostelem za pomoci velkého autobagru. Poté práce kvůli nepříznivému počasí ustaly a k jejich obnovení došlo až ve druhé polovině dubna. K zaměření fotbalového hřiště došlo 7. května zaměstnancem třebíčské geodesie.Jednota pořádala hned několik tanečních zábav, z nichž získalo peníze právě na stavbu. Od OV ČSTV získala 30 000 Kč. Trnavští sportovci celkem odpracovali 1 862 brigádnických hodin, i to bylo zřejmě příčinou špatných výsledků, které zaznamenali. Po podzimní části sezóny totiž v tabulku okresní soutěže uzavírali.

1976
Mužstvo mužů, které mělo pouhých dvanáct členů, trénoval Josef Kos a František Kratochvíl, tým žáků však v podstatě skončil než začal. Pro nekázeň bylo totiž toto mužstvo zrušeno, bohužel v kronice se o konkrétních lidech, kteří tuto situaci zapříčinili, nehovoří...Za peníze získané brigádou u lesního závodu v Horních Vilémovicích bylo zakoupeno dřevo, které bylo použito pro stavbu nových kabin.

1977
Počet členů se rozrostl na 86, z nichž ale všichni nejsou z Trnavy. Hlavní činností i nadále zůstal fotbal a hlavním zájmem bylo vybudování kabin a sociálního zařízení. Celkem sportovci odpracovali 1 100 hodin a nečleni 180. Stavba již byla zastřešena a materiál na instalaci vody a elektrického vedení zakoupeny. Od OV ČSTV získala TJ 50 000 Kčs právě na stavbu.Trenér Kos u oddílu skončil a výkony hráčů upadly. Pro další sezónu však byli přijati dva noví trenéři.

2007/2008
V Trnavě po roce pauzy se opět udělal dorosteneckej tým, který po celou sezónu předváděl perfektní výkony, kterými strašil všechny soupeře. Tým svěřenců Zdeňka Malca, který odehrál celkem slušně celý podzim kde se držel na pěkném osmém místě, tak nakonec celé jaro prováhal a odsunul se na devátou pozici, která není zrovna nejlepší. Tým mužů si celou sezónu téměř pokazil a to když skončil na špatném sedmém místě z devíti týmů.

2008/2009
Dorostenecká sezóna byla poměrně vydařená a po základní části jsme zaslouženě postoupili do bojů o první místo v nadstavbové části. V těchto bojích jsme utkáni celkem zvládli a chybělo nám také trochu štěstí, ale i tak 3. místo z celkově 18-ti týmu je dobré. Naopak muži po 4. místě v základní části hráli pouze o 7.-12. místo kde skončili na 12. místě, takže sezóna moc úspěšná nebyla.