MLÁDEŽ

Holky na kempu v Blatnici

Naše další tréninková neděle

Treninkový kemp 9.5.2019

Trenér mládeže: Nykl Jiří, telefon 601 348 714, tréninky každou neděli od 10:00 na fotbalovém hřišti v Trnavě

Jaro 2019, začínáme. Už brzy přejdeme na trávník.

Budoucnost TJ Trnava.

Skoro neviditelně, se od loňského roku začala po dlouhé době organizovat mládež. Jirka Nykl stál u zrodu prvních pokusů o tréninky dětí v Trnavě. Vývoj byl rychlý. Dokonce tak rychlý, že přerostl v regulérní tréninky, jejichž logickým vývojem by mohl být start v soutěži 2019 - 2020. Jirka Nykl vzhledem k zájmu mládeže i jejich rodičů získal trenérskou licencí a tak je nyní oficiálním trenérem mládeže. Díky jeho aktivitě se podařilo zajistit speciální hodiny tělocviku pro základní školu v Trnavě. Děti si tak mohli užít změnu za přítomnosti profesionálního trenéra. Podobné akce budou pokračovat a Jirka Nikl rád přivítá další zájemce o aktivní pohyb v Trnavě a to jak mezi kluky, tak samozřejmě i mezi děvčaty.

A další pěkná sobota .............

I v zimě se dá trénovat,,,,,