Mohelno : TJ Trnava   5:0 (2:0)

TJ Trnava : Budišov - Nárameč B  0:3

Další těžký zápas jsme odehráli se ctí. Díky účasti Pavla Hnízdila, jsme dokázali posílenému soupeři vzdorovat. Dokonce jsme mohli jít do vedení po střele Ondračky z trestného kopu. Bohužel brankář hostí míč vyrazil na tyč a napodruhé od jeho obličeje do bezpečí. Honza Zahradník  dokázal vychytat útočníka hostí při samostatném nájezdu. Zbyněk Caha nedokázal zakončit centrovaný míč z dalšího trestného kopu od Ondračky a tak šli hosté do vedení po doražené střele. Poločas 0:1. Do druhého poločasu musel do branky opět Luděk Ondračka. Honza Zahradník si narazil palec. Tím jsme vyklidili zálohu a soupeř začal dominovat. Pavel Hnízdil dělal co mohl, bohužel měl k dispozici jen spolupráci s Milošem Mezlíkem a to je na dobře organizovanou obranu soupeře málo.

Dostali jsme další dva góly. Všichni hráči Trnavy odehráli zápas dle svých možností, takže 0:3 je pro nás prohra se ctí.

Slavice : TJ Trnava   9:1

TJ Trnava : Valeč  1:6

Smrk : TJ Trnava 3:1

Konečně zápas, kdy jsme si zahráli. Soupeř na naši úrovni, bohužel jeden z nejhorších terénů v soutěži. Možná také jeden z důvodů poklesu zájmů o fotbal. V prvním poločase jsme dostali gól po naivní chybě Bárty. Střela domácího útočníka byla excelentní. Druhý gól už byl s pomocí terénu. Náš brankář se ještě teď diví, jak mu míč mohl utéct. Druhý poločas jsme začali mít převahu. To jsem už dlouho nepsal. Jenže bohužel tentokrát chyboval Eliáš. Tedy nechyboval, prostě neumí bránit. 3:0 už bylo dost. Do šancí jsme se začali dostávat mi. Honza Zahradník potrestal domácího brankáře střelou ze třiceti metrů. Další naše šance přibývaly. Domácí hráči nezvládali situaci a začali nesmyslně kopat. Bohužel beztrestně a to je druhý důvod, který odrazuje od hraní fotbalu. Bohužel se domácí brankář rozchytal. Předvedl několik výborných zákroků a když vychytal i Miloše Mejzlíka v samostatném nájezdu, prohráli jsme 3:1.

TJ Trnava : Kralice

TJ Trnava : Ocmanice

Rouchovany : TJ Trnava

Vývoj našich domácích zápasů můžete sledovat on-line v aplikaci DerbyCloud, kterou si stáhnete na Coogle play.

Na domácí zápasy je sraz vždy hodinu před zápasem